CLINICCARE Антивіковий преміум-крем Time Reverse

CLINICCARE Time Reverse

Сильний зволожуючий крем для молодості вашої шкіри.

Наповнений низькомолекулярною гіалуроновою кислотою та поживними антиоксидантними інгредієнтами, відновлює пружність та еластичність шкіри завдяки інтенсивному зволоженню.

Ця передова формула, натхненна науковими нагородами, поєднує в собі унікальні комплекси Time Reverse від CLINICCARE з суперефективними інгредієнтами, що запобігають старінню і допомагають оновити та підтягнути шкіру, підвищити зволоження та сяйво, а також усунути ознаки старіння.

Сильний зволожуючий крем для молодості вашої шкіри Time Reverse

Inter Cosmetics

Активні інгредієнти:

Ізононілізононаноат, цетеарилоліват-сорбітаноліват, ніацинамід, SERASILK (диметикон/вінілдиметикон і C12-14 Pareth-12), гілуронова кислота (LMWHA), саліцилова кислота, міристилміристат, SKINECTURA (гліцерин (та) вода (і) екстракт анігозантосу флавідус), TENS ‘UP (вода (і) гліцерин (і) Caesalpinia Spinosa Gum (і) олігосахариди кореня Cichorium Intybus), ацетилгексапептид-8, VISCOLAM (поліакрилоілдиметилтаурат натрію (і) гідрогенізований полідецен (і) тридецет-10), токоферил ацетат, UNICLAY (Гліцерин (і) Вода (і) фермент
Bacillus).

Спосіб застосування:

Зробить два-три натискання крему та нанесіть легким шаром на шкіру. Використовуйте вранці та ввечері після есенції або сироватки. Призначений для щоденного використання.